• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Порошенко оприлюднив декларацію: півмільйона зарплати, меблі та одяг

П'ятий президент, народний депутат від "Європейської солідарності" Петро Порошенко в 2020 році заробив понад 220 млн грн

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в його декларації про доходи за 2020 рік, зареєстрованої в Єдиному реєстрі, передає "ДС".

Зарплата Порошенко в якості народного депутата склав 504 540 грн, більше 7 млн грн відсотків і 214 млн грн дивідендів. Зарплата його дружини в "Благодійному фонді Порошенко" склала 66 000 грн.

На оплату послуг в Україні, Франції та Великобританії Петро Порошенко витратив 79 млн грн, з яких понад 30 млн грн — юридичні послуги та понад 1,8 млн грн на рекламу.

Порошенко задекларував житловий будинок з прибудинковими будівлями площею 1331,70 кв.м і вартістю 30 млн грн, п'ять земельних ділянок, площа найбільшої з яких складає 33 196 кв.м. і 3 квартири. Йому належать часткові права на базу відпочинку "Лебідь". Його дружині належать житловий будинок площею 343,6 кв.м, квартира і земельна ділянка.

П'ятий президент є кінцевим бенефіціаром компаній ПрАТ "Прайм Ессетс Кепітал" і низки фірм, серед яких кілька телекомпаній, Київський завод експериментальних конструкцій, Севастопольський морський завод, Міжнародний Інвестиційний Банк та ін.

Порошенко зберігає готівкою $51,2 млн і 423,3 млн грн. Подружжя має рахунки, загальна сума яких перевищує $ 500 тис., в банках України, Швейцарії та Австрії.

Також подружжя Порошенків володіє колекцією живопису. У декларацію внесені килими, телевізори, меблі, рояль SCHIMMEL, ювелірні вироби (ТМ Cartier, Dior, Carrera, Damiani та ін.), жіночі сумки (ТМ Fendi, Chanel, Dior), годинники (ТМ Hublot, Patek Phillip, Breguet) і одяг.

Марині Порошенко належить автомобіль Jaguar XF 2008 р.в. Петро Порошенко використовує службові авто партії — два Mercedes-Benz S-Class 2015 р.в.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський подав декларацію про доходи за 2020 рік.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua