• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Порошенко передав Туску список злочинців, причетних до атаки Росії на українські кораблі

Реклама на dsnews.ua
Під час зустрічі президента України Петра Порошенка та президента Європейської ради Дональда Туска сторони обговорили протидія повзучої агресії Росії

Про це передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Глава держави поінформував Дональда Туска про наслідки акта відкритої агресії Росії в Керченській протоці та існуючих загроз для регіональної безпеки, повідомляє прес-служба президента.

Петро Порошенко підкреслив необхідність надання потужного і адекватної відповіді з боку ЄС на акт агресії Росії проти України 25 листопада для протидії стратегії "повзучої окупації" Кремлем Азовського моря і Керченської протоки. Президент України закликав лідерів ЄС засудити агресивні дії Росії, вимагати забезпечення відновлення свободи судноплавства, негайного і безумовного звільнення 24 захоплених моряків і 3 кораблів.

Президенту Європейської Ради були передані списки осіб і кораблів Росії, причетних до акту агресії. Порошенко відзначив важливість посилення допомоги з боку Європейського Союзу соціально-економічного розвитку українського Приазов'я, що страждає від цілеспрямованої блокади з боку Російської Федерації. З цією метою президент України передав на розгляд інститутів і держав-членів ЄС перелік гуманітарних та інфраструктурних проектів, які могли б підтримати європейські партнери.

    Реклама на dsnews.ua