• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Порошенко піддав критиці економічну частину проєкту бюджету

Реклама на dsnews.ua

Проєкт державного бюджету на 2021 рік, який запропонувала влада, призведе до падіння доходів українців, а місцеві вибори 25 жовтня мають стати запобіжником від подібних некомпетентних дій

Про це заявив п'ятий президент, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в Сумській області, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу політсили.

За його словами, депутати з фракції "Слуги народу" вже неодноразово спотворювали важливі законодавчі ініціативи.

"Якщо їх допустити управляти ще й місцевим самоврядуванням, буде повний хаос. Ці вибори повинні стати запобіжником від дилетантства зеленої влади. Зберегти керованість і професійне управління на рівні громад. Тому що яку б ініціативу ти їм не дав, вони все спотворять", — заявив Порошенко.

Він запевняє, що його команда залишила новій владі економіку з помітним зростанням — чотири з половиною відсотка за підсумками першого кварталу дев'ятнадцятого року. За другий квартал цього року економіка впала на 11 з половиною відсотків.

"Вони говорять неправду, коли списують все на коронавірус. Економіку під укіс вони пустили ще до початку пандемії", — додає Порошенко.

Порошенко також зазначає, в проєкті бюджету скорочені витрати на армію і на виплату субсидій. Зате істотно збільшений вміст силовиків і Офісу президента.

"Бюджет — це як лакмусовий папірець. Ось що подобається діючій владі — то вона фінансує, а що не подобається — фінансування цього скорочує. Вони не люблять армію, вони не люблять збройні сили. У армії і збройних сил вони забрали гроші. Друга позиція кого вони не люблять — це ветерани. Тому що у міністерства ветеранів вони забрали гроші. Третя позиція, кого вони не люблять — це бідних людей. Тому що на 7% скорочено видатки на субсидії. Хто отримує субсидії? Програма так і називається "Субсидії малозабезпеченим громадянам" - для того, щоб компенсувати витрати на житлово-комунальні послуги. 7%, або 2 мільярди 700 мільйонів гривень вони забрали з цієї програми", — зазначає Порошенко.

Нагадаємо, раніше п'ятий президент, народний депутат від "Європейської солідарності" Петро Порошенко ініціював відкликання Вітольда Фокіна з української делегації в Тристоронній контактній групі.

    Реклама на dsnews.ua