• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Порошенко пообіцяв Сакварелідзе повернути його в Генпрокуратуру

Реклама на dsnews.ua
Президент заявив, що звільнення Сакварелідзе не було з ним погоджено

Колишній заступник генерального прокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе зустрівся з президентом України Петром Порошенком і обговорив з ним наказ Віктора Шокіна щодо його звільнення, передає "ДС" з посиланням на "Новий час".

За його словами, Глава держави запевнив, що звільнення не було з ним погоджено. Крім того, президент пообіцяв обговорити з новим генпрокурором відновлення членів команди Сакварелідзе на посадах в ГПУ.

"Президент сказав, що в наших стосунках нічого не змінюється, і що моє звільнення не було погоджено з ним... Президент сказав, що він буде говорити з новим генеральним прокурором... про те, щоб нас відновили", - розповів Сакварелідзе.

Екс-прокурор в черговий раз нагадав, що він не претендує на посаду голови ГПУ, а також висловив побоювання, що на членів його команди в Одеській прокуратурі буде чинитися тиск.

"Боюся, що, на жаль, їх теж будуть гнобити. Вони не перетиналися з інтересами особисто генерального прокурора Шокіна, але у них теж, напевно, будуть створюватися проблеми", - припустив екс-прокурор.

Як повідомляла "ДС", одним з останніх рішень Віктора Шокіна на посаді генпрокурора України стало звільнення свого заступника Давида Сакварелідзе, якого притягнуто до дисциплінарної відповідальності "за грубе порушення правил прокурорської етики".

    Реклама на dsnews.ua