• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Порошенко після оголошення підозри зустрівся з Венедиктової (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
П'ятий президент України Петро Порошенко провів зустріч з генпрокурором Іриною Венедиктової після того, як йому оголосили підозру у справі про призначення Сергія Семочко заступник голови Служби зовнішньої розвідки

Трансляцію відбувалося вів телеканал "Прямий", передає "ДС".

На зустріч Порошенко прийшов зі своїми адвокатами і нардепами від очолюваної ним партії "Євросолідарність"

Так, Порошенко повідомив, що оголошення йому підозри було незаконним, оскільки, за його словами, документ йому повинна була вручити особисто генпрокурор.

"Спроба пред'явити підозра президента, чинного народного депутата... це повинна робити виключно генпрокурор... Ми тут, щоб продемонструвати: ми їх не боїмося. Ми приїхали сюди, щоб сказати їм, що вони порушують законодавство, намагаються перетворити країну в авторитарний режим. Ми, безумовно, будемо захищати демократію в Україні", - зазначив він.

Венедиктова відповіла Порошенко, що такі дії не є тиском на опозицію.

"Що стосується питання про вручення підозри народному депутату Порошенку, то мною було підписано таку підозру і підписано доручення прокурору його вручити... Тому я вважаю, що ми діяли абсолютно законно", - сказала вона.

Венедиктова також повідомила, що її дії можуть бути оскаржені, якщо вони розцінюються як незаконні.

Як повідомляла "ДС", в Офісі генпрокурора повідомили, що підозра Порошенко оголошено у справі про "виданні явно злочинного наказу" голові Служби зовнішньої розвідки.

Адвокат Порошенко Ілля Новіков повідомив, що Офіс генпрокурора оголосив його підзахисному про підозру у незаконному призначенні Сергія Семочко заступник голови Служби зовнішньої розвідки.

Як повідомляла "ДС", 26 травня п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко відкрив виставку картин художників з українськими корінням зі своєї родинної колекції.

Співробітники Державного бюро розслідувань завітали в музей ім.Гончара, де проходить виставка картин з колекції Порошенко. В ГБР спростували інформацію про "штурм" музею і заявили, що їх співробітники проводять "огляд картин".

В ГБР заявили, що співробітники прийшли нібито вручити повістку Петра Порошенка та участь в цьому спецпідрозділу було необхідно.

Печерський районний суд ухвалив рішення про арешт приватної колекції картин родини Петра Порошенка.

Сьогодні, 10 червня, стало відомо, що допит не відбувся і п'ятий президент покинув будівлю Держбюро розслідувань.

В Офісі генпрокурора повідомили, що будуть клопотати про арешт Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua