• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Порошенко пропонує рушити війська з Заходу України на Схід

Реклама на dsnews.ua
Президент вимагає нового військово-адміністративного поділу країни

В Україні необхідно затвердити нову військово-адміністративний поділ. Таку заяву зробив президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в середу, 27 січня, повідомили "ДС" в прес-службі глави держави.

"В тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою є і, на жаль, буде залишатися, країна-агресор Російська Федерація. Тому Україні потрібен новий військово-адміністративний поділ, який дозволить підвищити ефективність мобілізаційної підготовки, оптимізувати систему територіальної оборони держави з урахуванням досвіду, який ми придбали за останні два роки", - сказав Порошенко.

"До цих пір це районування було побудовано на тому, що левова частка підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань концентрувалися на нашому західному кордоні, де були створені всі умови для розміщення військ. При цьому східна межа не тільки не була демарковано, а ми фактично не мали вибудованій лінії оборони на східному кордоні, за що країна заплатила дуже високу ціну", - додав президент.

Читайте також:

Зазначимо, що РНБО сьогодні розглядає три питання, пов'язані з гібридною війною з боку Росії, а саме - проект Державного оборонного замовлення на 2016 рік, нове військово-адміністративне районування України та Стратегію кібербезпеки України.

    Реклама на dsnews.ua