• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Порошенко прокоментував введення проти нього санкцій з боку РФ

Реклама на dsnews.ua

Санкції, які ввела російська влада проти п'ятого президента Петра Порошенка і ряду українських депутатів — це як знак якості, як нагорода за захист державних інтересів України

Про це лідер партії "Європейська Солідарність" заявив під час зустрічі з прихильниками в Дрогобичі Львівської області, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу політісли.

"Російська Федерація ввела персональні санкції проти Петра Порошенка. Це як державна нагорода. А крім того, проти Олега Синютки, проти Степана Кубіва та багатьох інших патріотів. Це — як знак якості", — переконаний Порошенко.

"Вони намагалися шість років нас налякати. Шість років, завдяки нашим з вами зусиллям, ми зберегли Україну. Шість років ми руйнували їхні плани розірвати Україну і створити Новоросію. Шість років тому хлопці, в тому числі з Дрогобича, їхали на Майдан для того, щоб зберегти європейську Україну. А потім прямо з Майдану на фронт для того, щоб дати відсіч російській агресії, яка ніяк не може змиритися з самим фактом існування нашої з вами незалежної держави", — зазначає Петро Порошенко.

Лідер партії зазначив, що "Європейська Солідарність" і всередині країни продовжує тримати оборону проти п'ятої колони Кремля і непрофесійної влади, яка боїться опозиційних політиків більше, ніж справжніх ворогів України.

"Проти кого вони борються? Хто для них вороги? Софія Федина — тому що президент вважає себе потерпілим від неї. Він її боїться. Так ми ж і не обіцяли легкого життя, ми обіцяли, що фракція "Європейської Солідарності" і буде тим парламентським спецназом, який не дасть нас затягнути за волосся в Російську імперію", — відзначає п'ятий президент.

Нагадаємо, уряд Російської Федерації розширив персональні санкції проти України. У російський список санкцій, зокрема, потрапили п'ятий президент Петро Порошенко і екс-нардеп Святослав Вакарчук.

В Офісі президента Володимира Зеленського відреагували на російські санкції проти членів ряду українських парламентських партій.

    Реклама на dsnews.ua