• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Порошенко сказав, у чому схожість ДБР з режимом Януковича

Реклама на dsnews.ua
Проведення необгрунтованих обшуків і допитів у межах досудових кримінальних проваджень слідчими ДБР штовхають правоохоронну систему на хибний шлях, яким йшов режим побіжного екс-президента України Віктора Януковича

Про це п'ятий президент України Петро Порошенко заявив в ефірі програми "Рандеву", передає "ДС".

Він додав, що якщо слідчі виконують забаганки соратників побіжного президента – це завдає удару по міжнародній репутації України і демократичним свободам громадян.

"Янукович йшов таким шляхом, яким зараз іде Державне бюро розслідувань. З благословення, я можу так передбачати, керівника Офісу Президента пана Богдана, близького партнера пана Портнова, колишнього заступника адміністрації Януковича. Це удар по українській владі і по країні Україна, щодо повернення політичних переслідувань. Якщо це буде їх вибір – поборемося", – підкреслив Порошенко.

Лідер "Європейської солідарності" нагадав про свій багаторічний досвід перебування в опозиції, який дає розуміння як протистояти тиску влади і захищати інтереси своїх виборців.

"Я і моя політична сила не боїмося нікого, ми чесно дивимося людям в очі. Я багато років був в опозиції, і ці хлопчики – вони не перші, хто хотіли запроторити Порошенко (за ґрати – ред.) Ви дуже добре пам'ятаєте і 2003 і 2004 рік, і коли на канал були наїзди, і в 2007, і в 2008, і в 2012, і в 2013 роках. Нічого у них не вийде. У нас є достатньо механізмів захисту ", – підкреслив Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua