• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Порошенко зустрівся з послами країн "Групи семи" і ЄС в Україні

Реклама на dsnews.ua

П’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко провів зустріч з послами країн "Групи семи" та ЄС в Україні, яка відбулася за головування США у Групі

Під час тривалої і плідної розмови сторони обговорили чимало питань взаємного інтересу, повідомляє пресслужба політика.

Вони обмінялись думками щодо результатів місцевих виборів в Україні, які відбулись 25 жовтня. Порошенко відзначив, що партія "Європейська Солідарність" досягла позитивних результатів у багатьох областях і буде представлена в усіх обласних радах по всій Україні.

Важлива увага була приділена конституційній кризі, спричиненій рішенням Конституційного Суду України щодо антикорупційного законодавства. Сторони домовились, що вихід із кризи слід шукати без зволікань, на засадах об’єднання всіх сторін в інклюзивному діалозі, поваги до верховенства права.

Порошенко підкреслив важливість виконання Мінських домовленостей та подякував партнерам за підтримку ініціативи України щодо розбудови міжнародної платформи з деокупації Криму.

Порошенко також висловив вдячність за допомогу Україні з боку країн "Групи семи" та ЄС у питанні боротьби з коронавірусом.

Сторони наголосили на потребі продовження реформ в Україні з особливим акцентом на реформі правосуддя, боротьбі з корупцією, включно з гарантіями незалежності діяльності Національного антикорупційного бюро, а також верховенстві права та забезпеченні свободи ЗМІ.

Сторони домовились продовжувати цей діалог в інтересах України та міжнародної єдності та солідарності з нашою державою.

    Реклама на dsnews.ua