• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Послання Путіна. Російські соціологи перемогли російських військових

Порожній російський холодильник подарував нам час. Головне пам‘ятати, що цей час не гумовий

фото Володимипа Путіна
Володимир Путін / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Послання Путіна до Ради федерації виявилося примирливим посланням диктатора, що старіє, і який хоче почути кожного і дати всім по три копійки. Насправді, судячи з усього, було два варіанти промови: один войовничий, а інший примирливий. І тут соціологи перемогли (поки що) військових.

Судячи з усього, після довгих дискусій і цифр соціологічних досліджень та фокус-груп було ухвалене рішення проводити вибори без маленьких переможних воєн. Тому в посланні Путіна так багато конкретних цифр щодо збільшення соцвиплат, допомоги знедоленим і просто на будівництво житла.

Путін зіграв в гру «почую кожного» і назвав третину регіонів РФ, куди піде допомога. Також він зрозумів, що екологічні питання збуджують росіян більше, аніж "Л/ДНР" і розповів, як будуть вирішуватися питання брудних міст.

Ці історії можна продовжувати, але для нас куди важливіше інше питання: чи скасовується війна? Перше, що слід пам’ятати: цілі Путіна щодо України та "Л/ДНР" залишаються незмінними. І хоча зараз градус напруги може впасти, потрібно не втратити час для підготовки до нової ескалації. Війна є домінантою в голові Путіна. Сьогодні він наступив на горло своїй пісні. Але він хоче війни і буде її прагнути.

Порожнеча російського холодильника дозволяє нам виграти трохи часу. Але цей час не гумовий.

    Реклама на dsnews.ua