• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Посли "сімки" похвалили Разумкова та нардепів за реакцію на рішення КСУ

Реклама на dsnews.ua

Посли країн-членів "Великої сімки" провели зустріч зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим і обговорили ситуацію з рішенням Конституційного Суду щодо антикорупційної інфраструктури

Про це йдеться в повідомленні послів G7 в Twitter, передає "ДС".

"Для врегулювання кризи потрібні швидкі дії, потім слід докласти спільних зусиль для подальшого зміцнення українських антикорупційних інституцій та створення судової системи, яка завоює довіру народу України", — заявили дипломати.

Також наголошується, що посли привітали обʼєднання зусиль щодо виходу з конституційної кризи.

Як повідомляла "ДС", 27 жовтня КСУ визнав неконституційним положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, а також забрав частину контролюючих функцій у Нацагентства з питань запобігання корупції. Зокрема, скасовано право НАЗК вести моніторинг доходів і витрат суддів.

2 листопада в Верховну Раду був внесений законопроєкт №4304 авторства спікера парламенту Дмитра Разумкова і групи депутатів з різних фракцій про відновлення електронного декларування в первісному вигляді. Парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендував Раді прийняти документ.

    Реклама на dsnews.ua