• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Посол Британії українською розповіла, як на неї вплинула Леся Українка

Приклад української письменниці Лесі Українки, яка володіла десятьма мовами, надихнув посла Великої Британії в нашій країні Мелінду Сіммонс працювати над своєю українською мовою

Мелінда Сіммонс
Мелінда Сіммонс / РБК-Україна
Реклама на dsnews.ua

Про це Сіммонс українською написала в Twitter, передає "ДС".

"Я згадую сьогодні Лесю Українку в день її народження. Крім своїх дивовижних дарів як письменниці та активістки-феміністки, вона володіла десятьма мовами. Я не знаю, що може бути для мене найкращим натхненням продовжувати працювати над моєю українською, ніж її приклад!", — зазначила дипломатка.

Крім того, в своєму повідомленні Сіммонс використала хештег #Україна.

Нагадаємо, сьогодні, 25 лютого, відзначається 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Лідерка парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко вже відвідала її могилу на Байковому кладовищі в Києві

Як повідомляла "ДС", 29 січня президент Володимир Зеленський підписав указ про святкування 150-річчя від дня народження видатної української письменниці.

1 лютого міністр культури Олександр Ткаченко представив президенту попередню презентацію запланованих заходів, зокрема масштабне відкриття експозиції "150 імен Лесі". Глава держави зі свого боку зазначив, що 150-річчя від дня народження Лесі Українки — прекрасна можливість актуалізувати її творчість.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua