• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Потрібно бути активніше: нардеп-"слуга" розповів про бажання Кравчука в "Мінську"

Реклама на dsnews.ua

Глава делегації України у Тристоронній контактній групі по врегулюванню ситуації на Донбасі, перший президент Леонід Кравчук закликав бути активнішими у переговорах

Про це повідомив член делегації, народний депутат від "Слуги народу" Андрій Костін, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-України".

"Мені дуже сподобалося, що Леонід Макарович дуже енергійно підходить до своєї ролі, з ентузіазмом, і говорив неодноразово про те, що нам треба ще активніше позиціонувати нашу делегацію в цих переговорах", — розповів він.

Костін відзначив, що Кравчук детально зупинявся на інформаційному забезпеченні переговорного процесу в рамках ТКГ.

"Він вважає, що нам потрібно посилити, зокрема, інформаційний супровід нашої роботи. Щоб українське суспільство ще більше знало і розуміло, що відбувається на Мінських переговорах", — пояснив депутат.

Костін вважає, що делегація України проведе ще одну зустріч ближче до наступного засідання ТКГ та її робочих груп, які заплановані на 18-19 серпня, і на цій зустрічі ще будуть узгоджені позиції для представників України в кожній з підгруп.

Як повідомляла "ДС", 28 липня Леонід Кучма покинув посаду представника України в Тристоронньої контактній групі.

30 липня президент Володимир Зеленський призначив Леоніда Кравчука головою української делегації на переговорах у Мінську.

    Реклама на dsnews.ua