• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Порядок денний Ради: парламент продовжить розглядати законопроект про азартні ігри

Реклама на dsnews.ua
Верховна Рада на пленарному засіданні сьогодні, 2 липня, продовжить розгляд у другому читанні проекту закону №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор"

Про це йдеться в порядку денному Верховної Ради, опублікованій на сайті парламенту, передає "ДС".

Так, нардепи почнуть пленарне засідання з продовження розгляду в другому читанні законопроекту про гральний бізнес, поправки до якого Рада почала обговорювати 30 червня.

Крім того, порядком денним передбачено розгляд інших питань, зокрема законопроектів у сфері медицини, освіти та економіки.

Другим питанням пленарного четверга значиться розгляд законопроекту "Про безпеки та якості донорської крові і компонентів крові" (№ 3648). Після цього депутати збираються включити до порядку денного сесії законопроекти "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я" (№ 3671) і "Про реабілітації осіб з обмеженнями життєдіяльності" (№ 3668).

На повторне перше читання винесено законопроект "Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на отримання земельної частки (паю)" (№ 3012-2).

У другому читанні парламент планує прийняти законопроекти "Про внесення змін до закону України "Про нотаріат"(щодо усунення законодавчих колізій та прогалин)" (№ 1220) та "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності" (№1067-д).

30 червня голова Верховної Ради Дмитро Разумков висловив думку, що законопроект №2285-д буде розглядатися кілька днів, до нього внесено понад 3500 поправок.

Нагадаємо, законопроект про легалізацію грального бізнесу був прийнятий у першому читанні 16 січня.

    Реклама на dsnews.ua