• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Порядок денний Ради: парламент продовжить розглядати законопроєкт про азартні ігри

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада на пленарному засіданні сьогодні, 2 липня, продовжить розгляд у другому читанні проєкту закону №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор"

Про це йдеться в порядку денному Верховної Ради, опублікованому на сайті парламенту, передає "ДС".

Так, нардепи почнуть пленарне засідання з продовження розгляду в другому читанні законопроєкту про гральний бізнес, поправки до якого Рада почала обговорювати 30 червня.

Крім того, порядком денним передбачено розгляд інших питань, зокрема законопроєктів у сфері медицини, освіти та економіки.

Другим питанням пленарного четверга значиться розгляд законопроєкту "Про безпеку та якість донорської крові і компонентів крові" (№3648). Після цього депутати збираються включити до порядку денного сесії законопроєкти "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я" (№3671) і "Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності" (№3668).

На повторне перше читання винесено законопроєкт "Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на отримання земельної частки (паю)" (№ 3012-2).

У другому читанні парламент планує прийняти законопроєкти "Про внесення змін до Закону України "Про нотаріат" (щодо усунення законодавчих колізій та прогалин)" (№ 1220) та "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо прискорення дерегуляції у сфері господарської діяльності" (№1067-д).

30 червня голова Верховної Ради Дмитро Разумков висловив думку, що законопроєкт №2285-д буде розглядатися кілька днів, до нього внесено понад 3500 поправок.

Нагадаємо, законопроєкт про легалізацію грального бізнесу був прийнятий у першому читанні 16 січня.

    Реклама на dsnews.ua