• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пожежі на Луганщині: влада підрахувала масштаби збитку

Реклама на dsnews.ua

Збиток від масштабних пожеж у Новоайдарському районі Луганської області перевищує 450 млн грн

Про це йдеться в повідомленні Луганської обласної державної адміністрації, передає "ДС".

"Орієнтовний розмір збитків, завданих надзвичайною ситуацією тільки від втрати лісових насаджень, складає понад 450 млн гривень", — сказано в повідомленні

Крім того, враховані 76 будинків, що постраждали в результаті пожежі, жоден з них не застрахований. Пожежею пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в 41 домогосподарстві, знищене вщент — 35 будинків в с. Смолянінове. Пошкоджено 15 і повністю зруйновано 49 будинків садівничого товариства № 5 "Озеро вовче" Новоайдарського району.

Внаслідок надзвичайної ситуації постраждало 223 особи, з яких 109 осіб отримали матеріальну шкоду, 114 осіб (з них 17 дітей) звернулися до швидкої медичної допомоги, лікарень Сєвєродонецька та смт Новоайдар. До гасіння пожежі, яка знищила 5 тис. га лісу, були залучені 294 одиниці техніки та 1425 чоловік особового складу ДСНС, Нацгвардії і Нацполиции.

Як повідомляла "ДС", у Новоайдарському районі Луганської області 6 липня виникла лісова пожежа на площі близько 50 гектарів. 9 липня пожежу було локалізовано, а 13 липня — повністю ліквідовано.

Поліція спочатку розглядала три версії причин займання, пізніше додалася четверта — обстріл з боку бойовиків.

Пожежу класифікували як "НС регіонального рівня" природного характеру з загрозою отримання ознак "державного рівня". В результаті пожежі загинули пʼять осіб.

    Реклама на dsnews.ua