• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

"Правдоруб" Лещенко купив квартиру за 7,5 мільйонів

При тому, що його нова партія за цілий рік заробила вдвічі менше
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Народний депутат України Сергій Лещенко, відомий заявами про боротьбу з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 кв. м за 7,5 мільйонів гривень, що відповідає дворічному бюджету партії "ДемАльянс". Як повідомляє "ДС", про це на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер і активіст "Дорожнього контролю" Андрій Дзіндзя.

"Друзі, давайте всі разом привітаємо Сергія Лещенка з купівлею черговий квартири за 7,5 млн. Я сподіваюся, що для молодої закоханої пари достатньо майже 200 кв. метрів", - написав Дзіндзя, надавши як докази копію виписки з нотаріального реєстру.

Цікаво, що раніше Лещенко заявив, що бюджет партії "ДемАльянс" (до якої він приєднався в липні 2016 р.) за 2015 звітний рік склав 3,5 млн грн, що в два рази менше вартості купленої їм квартири, уточнює Gazeta.ua.

У своїй останній декларації народний депутат Лещенко не вказав фінансові кошти, достатні для придбання цієї нерухомості, відповідно, кошти, витрачені на це, він заробив в період з 1 січня 2016 року. Згідно публічних заяв Лещенко, комерційною діяльністю він не займається і отримує дохід виключно від політичної, журналістської, громадської і педагогічної.

На даний момент Лещенко ніяк не прокоментував повідомлення від Дзіндзя.

    Реклама на dsnews.ua