• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Уряд змінив порядок розрахунку тарифів на тепло

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів вніс зміни в Порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб населення, установ і організацій, що фінансуються з державного або місцевого бюджету. Постановою встановлено механізм обліку двоставкових тарифів

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 28 жовтня, передає "ДС".

Як наголошується в пояснювальній записці до проєкту постанови, однією з величин, яка використовується у формулі для розрахунку середньозваженого тарифу, є діючий тариф на теплову енергію, встановлений суб'єкту господарювання, який провадить діяльність у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

Підприємства теплоенергетики мають право формувати одноставкові або двоставкові тарифи на теплову енергію. Двоставкові тарифи на теплову енергію складаються з умовно-змінної частини та умовно-постійної частини.

Однак у Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію відсутній механізм обліку двоставкових тарифів при розрахунку середньозважених тарифів.

Проєкт акта передбачає правове врегулювання цього питання, надає правило обліку двоставкових тарифів при розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію.

Нагадаємо, Кабінет міністрів вніс зміни в Порядок формування тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами. В тарифи тепер включені операції сортування.

    Реклама на dsnews.ua