• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Правоохоронці обшукують академію аграрних наук

Реклама на dsnews.ua
Поліція проводить обшуки в приміщенні Національної академії аграрних наук у зв'язку з можливим втручанням президента установи Ярослава Гадзало в діяльність працівника правоохоронного органу

Про це повідомляє прес-служба Нацполиции, передає "ДС.

У поліції також зазначили, що йому вже вручили підозра у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 343 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, в жовтні цього року державний виконавець прибув в Національну академію аграрних наук для перевірки виконання рішення суду про поновлення на посаді одного з директорів державного підприємства, яке входить до складу установи.

Також державний виконавець повинен був вручити президенту НААН постанову про відкриття виконавчого провадження.

"Однак підозрюваний, діючи умисно, втрутився в діяльність державного виконавця, щоб перешкодити виконанню ним службових обов'язків і не допустити оголошення йому постанови. Зокрема, мова йде про застосування фізичної сили високопоставленим чиновником до державного виконавця - він виштовхнув його з свого службового кабінету і не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження".

Наголошується, що зараз слідчі Головного слідчого управління Нацполиции в приміщенні НААН України проводили обшук, щоб вилучити відео та інші документи, що мають значення для розслідування кримінального провадження.

У поліції зазначають , що слідчі протягом 2015-2019 років почали розслідування 315 кримінальних процесах за фактами можливого вчинення злочинів посадовими особами НААН України та її структурних підрозділів на території майже всіх областей України.

    Реклама на dsnews.ua