• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Президент Австрії пообіцяв посприяти швидкому отриманню Україною вакцин за механізмом COVAX

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом, і той пообіцяв сприяти прискореному отриманню Україною вакцин у межах ініціативи COVAX

Вакцина
Вакцина
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ОП, передає "ДС".

"Основну увагу було приділено заходам, які вживаються в Україні та Австрії з метою протидії поширенню коронавірусу та посилення захисту громадян. Співрозмовники погодилися, що найбільш дієвим рішенням є вакцинація, яка вже розпочалася в обох країнах", — ідеться в повідомленні.

Зеленський привернув увагу до важливості солідарного розподілу сертифікованих вакцин. Александр Ван дер Беллен підтвердив готовність сприяти прискореному отриманню Україною вакцин у межах ініціативи COVAX.

«На мою думку, найважливіше – щоб ця вакцина була якісною та ефективною. Що швидше Україна отримуватиме нові партії вакцин, то скоріше відбуватиметься щеплення в нашій країні», – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, в Україну до кінця другого кварталу поточного року в рамках глобального механізму COVAX надійде 3,8 млн доз вакцини AstraZeneca, яка виробляється у Південній Кореї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua