• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Президент Польщі візьме участь у бізнес-форумі в Одесі

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський і президент Республіки Польща Анджей Дуда, який відвідає Україну з офіційним візитом 12-13 жовтня, візьмуть участь в бізнес-форумі, присвяченому розвитку портової інфраструктури Одеси.

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква, передає "ДС" з посиланням на офіційне інтернет-представництво глави держави.

«Ми з вами знаємо про візит Президента Польщі Дуди в понеділок-вівторок в Україні. Президент буде не тільки в Києві, а й разом з Президентом Зеленським відвідає Одесу, де буде окремо проведено бізнес-захід, присвячений інфраструктурної тематиці Одеси», — сказав Жовква.

За його словами, під час візиту Президента Польщі буде підписано низку двосторонніх угод, що стосуються розвитку морської інфраструктури.

«Ми продовжуємо економічну тематику діалогу з Польщею. Говоримо не тільки про політику, не тільки про історичне минуле, про який теж буде йти мова, а й про наших економічних зв'язках», — підкреслив Жовква.

Він зазначив, що незважаючи на пандемію коронавируса, Польща залишається одним з найбільших торгових партнерів України в Європі.

«Приємно, що така тенденція триває і наші відносини залишаються активними», — зазначив заступник керівника ОП.

Нагадаємо, рекордне зростання хворих COVID-19 в Польщі відзначається четвертий день поспіль, в зв'язку з цим з суботи, 10 жовтня, поновлюються деякі карантинні обмеження

    Реклама на dsnews.ua