• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

При Кабміні створять постійну комісію з розшуку зниклих безвісти

Реклама на dsnews.ua

При Кабінеті Міністрів України планують створити постійну комісію з розшуку зниклих безвісти

Про це йдеться в повідомленні на сайті Офісу президента, передає "ДС".

Відзначається, що створення комісії обговорили учасники організаційного засідання робочої групи з питань зниклих без вести на Донбасі, а також військових і цивільних заручників (полонених).

За словами координатора робочої групи, голови Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України Миколи Колесника, це дозволить сформувати реєстр зниклих без вести за категоріями і вирішить питання діяльності пошукових груп. На засіданні цієї комісії мають бути присутні родичі зниклих без вести.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зазначила, що на засіданні урядового комітету під головуванням віце-прем'єра - міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова була погоджена постанова уряду про створення та склад Комісії. Денісова зазначила, що відповідне рішення може бути прийняте найближчим часом.

На засіданні були присутні також радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, родичі полонених і зниклих без вести, звільнені з полону представники кримськотатарського народу, а також представники громадських організацій. Учасники засідання домовилися проводити зустрічі раз на два тижні із запрошенням представників уряду і парламенту.

    Реклама на dsnews.ua