• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Причетний до розгону Майдану "беркутівець" очолює Полк поліції особливого призначення

Реклама на dsnews.ua
Андрій Дідюк, який в 2013 році був заступник командира київського "Беркута" у званні майора, зараз виріс до підполковника

Про це, як передає "ДС", заявив волонтер Роман Синіцин на Facebook.

"Це Андрій. Прізвище Дідюк. Три роки тому Андрій був майором. Заступником командира київського "Беркута". Заступником Кусюка, який зараз служить в російському ОМОНе. Саме того "Беркута", який бив студентів 30 листопада. Який калічив, крав, вбивав людей в період з листопада по січень 2013 2014-го", - пише він.

"Зараз Андрій - підполковник. Продовжує служити. Правда, тепер обіймає посаду командира Полку поліції особливого призначення №1. Так тепер називається "Беркут". Андрій командує всім київським "Беркутом". Андрій пішов на підвищення", - додав Синіцин.

"Також Андрій проходить обвинуваченим у справі 30 листопада. Однак він не звільнений та продовжує працювати", - підкреслив активіст.

Нагадаємо, раніше начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що на сьогодні виконавці побиття учасників Евромайдана не встановлені.

Вночі 30 листопада 2013 року співробітники спецпідрозділу "Беркут" із застосуванням сили розігнали активістів, які перебували на Майдані Незалежності в Києві. При цьому багатьох протестувальників сильно побили.

    Реклама на dsnews.ua