• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ПриватБанк vs Суркіси: Раді запропонували закон, який заборонить стягнення коштів

Реклама на dsnews.ua

До Верховної Ради внесено законопроект про внесення змін до закону "Про виконавче провадження", який дозволить державному ПриватБанку не виплачувати братам Суркісам 10 млрд грн

Про це повідомив у своєму Facebook міністр юстиції Денис Малюська, передає "ДС".

Ініціатором законопроекту про внесення зміни до Закону "Про виконавче провадження" щодо особливостей виконання рішення про забезпечення позову є депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук.

"Народний депутат Камельчук зареєстрував законопроект #4064, який унеможливлює нахабну та протизаконну крадіжку 10 мільярдів державних коштів", — написав Малюська.

Міністр закликав підтримати законопроект і поширити інформацію про документ, оскільки "час грає проти нас".

Як писала "ДС", 2 вересня Печерський райсуд Києва прийняв рішення про виплату з державного ПриватБанку близько $350 млн родині Суркісів за позовом про обслуговування депозитів, конвертованих в капітал банку при націоналізації. Рішення прийняв одіозний суддя Сергій Вовк. Мінфін вже заявив, що готує апеляцію на це рішення.

Суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк відновив виконавче провадження за позовом офшорних компаній братів Суркісів про стягнення з державного ПриватБанку $164,5 млн.

    Реклама на dsnews.ua