• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ПриватБанк vs Суркіси: Верховний Суд призупинив стягнення $350 млн

Реклама на dsnews.ua

Верховний Суд постановив призупинити виконання ухвали про стягнення $ 350 млн з державного "Приватбанку", винесеного Печерським судом Києва

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховного Суду, передає "ДС".

"Колегія суддів задовольнила клопотання АТ КБ "Приватбанк" і зупинила виконання постанови Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року, залишеного без змін постановою Київського апеляційного суду від 10 червня 2020 року, до закінчення касаційного провадження у справі", — йдеться в повідомленні.

Задовольняючи клопотання, Верховний Суд врахував, що постановою Печерського районного суду міста Києва від 2 вересня 2020 визначено порядок виконання ухвали Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 по справі № 757/7499/17-ц, зокрема, шляхом стягнення з АТ КБ "Приватбанк" грошових коштів в сумі 347 млн ​​доларів США.

"Колегія суддів визнала обґрунтованість настання ризиків для заявника до прийняття рішення судом касаційної інстанції у цій справі, а також ймовірність труднощів повернення виконання судового рішення в разі його скасування Верховним Судом", — уточнили в пресслужбі.

Як писала "ДС", 2 вересня Печерський райсуд Києва прийняв рішення про виплату з державного ПриватБанку близько $350 млн сім'ї Суркісів за позовом про обслуговування депозитів, конвертованих в капітал банку при націоналізації. Рішення прийняв одіозний суддя Сергій Вовк. Мінфін вже заявив, що готує апеляцію на це рішення.

Суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк відновив виконавче провадження за позовом офшорних компаній братів Суркісів про стягнення з державного ПриватБанку $164,5 млн.

    Реклама на dsnews.ua