• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пробне ЗНО-2020: повернути кошти можна буде до 1 грудня

Реклама на dsnews.ua

Процес повернення коштів за скасоване пробне ЗНО триватиме до 1 грудня 2020 року. Кошти вже відшкодовано більш ніж 155 тис. громадян

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабміну, передає "ДС".

Загальна сума повернутих коштів становить 38 млн 141 тис. 510 грн — це 72,7% від суми, виділеної з фонду боротьби з COVID-19.

Повернення коштів здійснюється Міністерством освіти і науки спільно з ПриватБанком з 1 липня. Зараз кошти отримали 155 636 учасників, що складає 71,2% від загальної кількості.

У тих, хто ще не звернувся за відшкодуванням, є 27 днів на врегулювання цього питання.

Щоб отримати кошти, необхідно до 30 листопада:

- отримати/мати картку ПриватБанку;

- перевірити актуальність інформації, зазначеної при реєстрації, увійшовши в сервіс визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Відзначається, що необхідно звернути увагу на правильність зазначення прізвища, імені, по батькові, а також номеру мобільного телефону, який прив'язаний до карти ПриватБанку, — він повинен бути тільки один.

Крім того, кошти будуть повертати саме тій особі, яка була зареєстрована для участі в пробному ЗНО. Ні мамі, ні татові, а саме тим учасникам і учасницям, які були зареєстровані на тестування.

Для того, щоб отримати кошти через ПриватБанк необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон в ПриватБанку повинен збігатися з телефоном, вказаному при реєстрації на пробне ЗНО як основний.

Ті учасники, які мають картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на карту.

У разі, якщо в учасника/учасниці немає картки ПриватБанку, необхідно звернутися в будь-яке відділення ПриватБанку і оформити карту безкоштовно за 15 хвилин. З собою потрібно мати паспорт або електронну ID-карту.

Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну карту в Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

Оформити картку потрібно якомога швидше — програма повернення коштів буде діяти до 1 грудня 2020 року.

Якщо при реєстрації на пробне ЗНО вказано не номер телефону учасника/учасниці, а одного з батьків, або якщо за цей час власний номер телефону змінився, то необхідно зайти в сервіс визначення результатів на сайті УЦОЯО та змінити основний номер телефону на той, що прив'язаний до карти.

Інструкція по поверненню коштів також розміщена на сайті ПриватБанку — з нею можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в цьому році в зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулося тестування з української мови та літератури, 17 червня — з усіх предметів.

17 червня Кабінет Міністрів України затвердив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн 450 тис. грн з фонду боротьби з хворобою COVID-19 і її наслідками.

Як повідомляла "ДС", для участі в пробному ЗНО в 2020 році зареєструвалися близько 219 000 осіб. З держбюджету планували повернути учасникам пробного тестування ЗНО 52 млн 450 тис. грн.

    Реклама на dsnews.ua