• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Прокуратура нарахувала серед військових 8 тис. зрадників, перебігли в Криму до Росії

Реклама на dsnews.ua
Матіос поскаржився на проблеми з законодавством, яке не дає виносити заочні вироки

Військова прокуратура нарахувала серед українських військових 8 тисяч осіб, які перейшли на бік Росії в аннексированном Криму. Як повідомляє "ДС", про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі "5 каналу".

"Кількість українських військовослужбовців, які не залишили територію Криму і фактично зрадили українську присягу, становить більше восьми тисяч чоловік. Всі вони оголошені в розшук, їм оголошені підозри, вжиті всі заходи, що дадуть можливість в разі перетину ними кордону з Україною затримати і передати в український суд", - заявив Матіос.

При цьому у нього поцікавилися, чому досі не чутно, що заочно засуджені військові злочинці або терористи, такі як Плотницький або Захарченко і всі керівники "ДНР/ЛНР". На це Матіос відповів, що є юридичні колізії та прогалини, які не дають можливості цього зробити.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", в січні військова прокуратура Центрального регіону розпочала досудове розслідування щодо восьми військовослужбовців військової частини, що дислокувалася в аннексированном Росією Криму, за фактами, які свідчать про держзраду.

    Реклама на dsnews.ua