• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Прокуратура розкрила вбивство депутата з Сум

Реклама на dsnews.ua
Екс-депутат Сумської міськради Анатолій Жук був убитий власною дружиною

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області, передає "ДС".

За даними слідства, 31-річна жінка ретельно спланувала вбивство свого чоловіка, з яким, за попередніми даними, у неї були конфліктні відносини. Зокрема, вона розповідала близьким людям, що Жук застосовував проти неї фізичну силу і погрожував забрати дитину в разі розлучення.

Як з'ясували в ході слідства, підозрювана 2 серпня відправила 10-річну доньку на таксі до своєї матері, після цього підпалила кімнату в будинку, де відпочивав її чоловік. Для свого алібі вона поїхала з водієм, з яким мала близькі стосунки, в центр міста оплатити комунальні послуги, незважаючи на те, що раніше вона це робила через інтернет.

У прокуратурі повідомили, що Анатолій Жук прокинувся, встиг загасити пожежу і викликав дружину додому. Вони разом винесли зіпсовані вогнем речі з дому. Після цього чоловік ліг відпочити у дворі і заснув. В цей час, за версією слідства, дружина взяла його пістолет марки Сz-75 і тричі вистрілила у сплячого чоловіка.

Версію про вчинення злочину дружиною підтвердила експертиза, яка виявила сліди продуктів пострілу на одязі жінки.

Нагадаємо, 2 серпня екс-депутата Сумської міської ради Анатолія Жука знайшли застреленим у дворі власного будинку.

Поліція розглядає кілька версій трагедії - від вбивства на побутовому грунті до вчинення злочину у зв'язку з професійною діяльністю.

Ніяких відеозаписів, які могли б зафіксувати злочин або людей, причетних до нього, за даними прес-служби немає. Підозрювані у злочині не встановлені.

9 серпня стало відомо, що дружина і дочка убитого Жука зникли. Також зник водій екс-депутата.

За даними поліції, 8 серпня вдова і дочка вбитого екс-депутата і його водій вирушили на машині Mitsubishi Lancer до родичів, і з того часу місцезнаходження всіх трьох залишається невідомою.

За однією з версій, до вбивства екс-депутата Сумської міськради Анатолія Жука може бути причетна його дружина.

Пізніше стало відомо, що вдова і дочка депутата перебувають у Росії, де попросили політичного притулку.

    Реклама на dsnews.ua