• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Прокуратура вирішила, що Саакашвілі вистачить говорити даремно і викликала його на допит

Реклама на dsnews.ua
Губернатора хочуть допитати як свідка по корупції на митниці

Прокуратура Київської області викликала губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі на допит для дачі свідчень щодо корупції на митниці. Про це "ДС" повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Прокуратура Київської області висловила подяку Саакашвілі за інформацію стосовно високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки шляхом маніпулювання вартістю розмитнення товарів на різних митницях, в тому числі й функціонування так званої "горіховою мафії".

"Процесуальним керівником прокуратури Київської області викликано губернатора Одеської області для надання інформації про відомі йому корупційних правопорушень з боку працівників митниці в приміщення прокуратури. Зазначений виклик Саакашвілі на допит обумовлений необхідністю отримати інформацію, яка є важливою для слідства", - сказано в повідомленні ГПУ.

Як повідомляла "ДС", 24 листопада 2015 року голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що корупції на Одеській митниці вже немає.

Читайте також:

"Контрабанда, мабуть, не перекрита, але в цілому корупції на Одеській митниці немає. В даний час всі ці потоки перейшли на інші митниці, в основному, на Київську, де розмитнюють товар за нижчими цінами", - сказав він.

    Реклама на dsnews.ua