• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Прокурора ОГП і експомічника Матіоса знайшли мертвим у лісі на Чернігівщині, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

На вулиці в селі Бреч в Чернігівській області знайшли тіло прокурора Євгена Котенка, який був помічником колишнього військового прокурора України Анатолія Матіоса

Про це повідомив співрозмовник Української правди в правоохоронних органах, передає "ДС".

Начальник відділу звернень громадян Офісу Генерального прокурора Євген Котенко був знайдений в 500-ту метрах від еко-готелю "Бреч". Відзначається, що зателефонував до поліції охоронець елітного готельного комплексу.

За попередньою інформацією, прокурор святкував Новий рік у готелі разом зі своєю дружиною Юлією, і близько двох годин ночі з невідомих причин пішов у ліс, де пробув орієнтовно до п'ятої ранку.

Джерела УП відзначають, що камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився і зняв з себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.

Також джерело в правоохоронних органах додає, що при огляді тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли і слідів боротьби на місці смерті.

Євген Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса.

Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею Офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу по роботі з кадрами в ОГП.

    Реклама на dsnews.ua