• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Проти окупаційного керівництва "Масандри" у Криму порушили справу за розпродаж рідкісних вин

Реклама на dsnews.ua
На продаж були виставлені нечисленні марки, які представлені лише кількома пляшками

Щодо керівництва винзаводу "Масандра", розташованого в аннексированном Росією Криму, порушено кримінальну справу за рішення виставити на продаж колекційні вина. Про це "ДС" повідомили в прес-службі прокуратури Автономної республіки Крим.

"Встановлено, що призначеним окупаційною владою" Криму керівництвом НВАО "Масандра" виставлені на продаж колекційні вина, які зберігалися у погребах даного аграрного об'єднання... Це унікальні екземпляри виноробства врожаїв починаючи з 1935 року.", - заявили в прокуратурі.

Мова йде про массандрівських вин, які вже не виробляються, а також рідкісних Педро Хіменес врожаю 1948 року та "Мускат білий кращий добірний" врожаю 1944 року, для створення яких виноград перебирався вручну. На продаж також виставлені нечисленні марки, які представлені лише кількома пляшками.

"Дії вищевказаних незаконно призначених посадових осіб кваліфіковані за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 191 КК України (готування до розтрати чужого майна шляхом зловживання службовими особами своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та 30.12.2015 розпочато кримінальне провадження", - зазначили в прокуратурі.

Матеріали направлені в Генеральну прокуратуру України для визначення підслідності.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", в грудні 2015 року найбільший виробник вина в Криму - держкомпанія "Масандра" (Ялта) - виставив на продаж близько 13 тисяч пляшок колекційних вин врожаю з 1935 по 2005 рік.

    Реклама на dsnews.ua