• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Путін побоявся підривати "турецьку" бомбу в Москві

Але не факт, що подібна бомба не вибухне десь на периферії
Фото: euroradio.fm
Фото: euroradio.fm
Реклама на dsnews.ua

Народ треба тримати в тонусі. Бомба, яку вчора знайшли в Москві, не могла не з'явитися. Країну, яка наполовину складається з мусульманського населення, в столиці якої живе не менше двох мільйонів мусульман і яка почала доволі сумнівну геополітичну гру проти сунітської частини мусульманського світу, треба чимось збадьорити. Ця бомба - чистий фейк, але вона буде роздута до страшної теорії змов, де ісламська держава почала війну на території самої Росії. Для чого це потрібно? Та для того, щоб консолідувати націю, мати можливість іще суворіше приглядати за мусульманами і, як завжди, підняти рейтинг Путіна.

Блискавичність, з якою знайшли бомбу, 10 учасників ІДІЛ, які готували теракт і, головне, тупі заяви про те, що ця бомба ідентична до турецької (!), яка кілька днів тому вибухнула в Анкарі, наводить на думку, що все це вигадка. Вигадка для зазомбованого населення, яке втратило навики співставляти факти.

Можна не сумніватися, що зараз посиплються заяви всіх муфтіїв про те, що треба боротися з ІДІЛ, що Росія веде війну з терористами, що треба відловлювати всіх підозрілих і т.д. Одним словом, в Росії розпочнеться нова хвиля істерії і контрольованого безпекового переляку. Спочатку трохи налякають, потім трохи заспокоять, а якщо треба буде, то знову полякають. Одним словом, серіал "Знайди воїна ІДІЛ і передай його поліції" розпочався. Проте, найголовніше, в цьому серіалі: чи вибухне справжня бомба, яку підірве справжній шахід (або ФСБ)?

Блискавичність, з якою знайшли бомбу, 10 учасників ІДІЛ, які готували теракт і, головне, тупі заяви про те, що ця бомба ідентична до турецької (!), яка кілька днів тому вибухнула в Анкарі, наводить на думку, що все це вигадка

Досвід Каширського шосе, після якого почалася друга чеченська війна, говорить, що при потребі все можливо. Лише з однією відмінністю: ФСБ більше не буде робити теракти в столиці. Столиця має бути захищеною. І ФСБ зробить все можливе, щоб убезпечити саме Москву (наскільки вдасться - подивимося). А от периферія - це хороший полігон для залякування населення. Десь в Омську чи Воронежі можна і полякати своє населення.

І, останнє. Вчора всі російські ЗМІ переможно кричали про те, як на зустріч до Путіна приїхав саудівський шейх, щоб поговорити про Сирію. Всі російські ЗМІ після цієї зустрічі відзначили, що саудити готові до співпраці, хочуть спільних дій і т.д. Що ж відбулося насправді? Саудити донесли Путіну дві важливі думки: по-перше, вони готові до нафти в 53-55$ за барель, до чого не готові росіяни. А, по-друге, вони як озброювали опозицію Асада, так і будуть озброювати.

    Реклама на dsnews.ua