• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Путін розповів, чим займеться після закінчення політичної кар'єри

Реклама на dsnews.ua
Російський президент Володимир Путін сподівається, що в перспективі успішно завершить свою кар'єру, і мріє відправиться в подорож

Про це він розповів в Челябінську в бесіді з працівниками челябінського підприємства, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

Один із молодих працівників заводу поділився з Путіним своєю мрією: "Я планую в найближчі п'ять років побудувати успішну кар'єру на нашому підприємстві".

Він також поцікавився у президента Росії, яка мрія у нього. "Я хочу успішно завершити свою кар'єру", - сказав Путін під сміх в цеху.

На питання, чи є щось, чого російський лідер ніколи не робить, або хобі, яким він хотів би зайнятися, той зізнався, що "дуже любить подорожувати".

"Сьогодні всі мої подорожі зводяться до того, що я приїжджаю в аеропорт, з нього перебираюсь в якесь приміщення, потім назад в аеропорт, ось ніби кудись поїхав. Мені хотілося б, звичайно, по-іншому подорожувати, подивитися на природу, на якісь історичні пам'ятки", - сказав Путін.

Як повідомляла "ДС", президент Росії Володимир Путін зацікавився ідеєю використання алкотестерів в адміністрації Кремля і уряді.

    Реклама на dsnews.ua