• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Рабінович і Дубінський стали антилідерами за кількістю голосувань у Раді

Реклама на dsnews.ua

За період з 1 січня 2020 року по 1 січня 2021 року у Верховній Раді відбулося 4154 парламентських голосування, однак окремі народні депутати фактично не голосували впродовж року

Про це повідомив Комітет виборців України, проаналізувавши участь народних депутатів, парламентських фракцій та груп в голосуваннях, інформує "ДС".

"Так, дев’ять народних депутатів пропустили понад 90% голосувань за рік. Найнижчий показник голосувань серед всіх народних депутатів за підсумками року у народного депутата Вадима Столара ("Опозиційна платформа – За життя"), який взяв участь лише у трохи більше, ніж 1% голосувань (сукупно натиснув кнопку "за", "проти", "утримався" 80 разів). 

Схожі показники в Степана Івахіва (група "За майбутнє"), який взяв участь у 2% голосувань. Серед антилідерів також Олександр Дубінський ("Слуга Народу") та Вадим Рабінович (ОПЗЖ), які взяли участь в 5% голосувань. Народний депутат Олександр Герега («За майбутнє») взяв участь в 7% голосувань, Ігор Палиця ("За майбутнє") – 8%, Дмитро Шенцев (позафракційний) – 9%, Андрій Деркач (позафракційний) – 9%, Ігор Абрамович (ОПЗЖ) – 10%", — йдеться у повідомленні КВУ.

Натомість лідером серед народних депутатів за кількістю голосувань є Олександр Бакумов ("Слуга Народу"), який взяв участь в 4153 голосувань із 4154 можливих (99,98%). У 98% голосувань взяли участь Сергій Кальченко, Мар’яна Безугла, Максим Павлюк, Владлен Неклюдов. 

"Загалом впродовж року найчастіше голосували депутати "Слуги Народу" та "Європейської солідарності". В середньому депутати "Слуги Народу" взяли участь в 84% голосувань Ради за рік, ЄС – 78%. Дещо нижчі показники в депутатів "Голосу" – 74% та групи "Довіра" – 71%. Депутати ВО "Батьківщина" в середньому взяли участь в 63% голосувань", — повідомили в КВУ. 

Найчастіше ігнорували голосування Ради депутати "Опозиційної платформи – За життя" та групи "За майбутнє". Депутати ОПЗЖ в середньому взяли участь лише в 54% голосувань Ради за рік, "За майбутнє" – 52%.

Раніше повідомлялося, що головними прогульниками Верховної Ради у 2020 році стали "депутати Коломойського".

    Реклама на dsnews.ua