• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Рабинович заявив про спроби підкупу та залякування з боку Льовочкіна

Реклама на dsnews.ua
Один з лідерів "Опозиційного блоку", народний депутат Сергій Льовочкін зробив низку неприйнятних пропозицій народному депутату, лідеру партії "За життя" Вадиму Рабиновичу

Про розмову з Льовочкіним і про те, що він відповів представнику "Оппоблока", Рабинович розповів в ефірі телеканалу NewsOne.

"Мені пролунав епохальний дзвінок здалеку. Подзвонив один з тих, хто завжди стоїть за плечима наших політиків, якого можна було завжди знайти при Кучмі, при Ющенку, при Януковичі - це пан Льовочкін, один з керівників "Опозиційного блоку". У нас з ним виникли серйозні протиріччя після того, як вони проголосували за те, щоб віддати Президентові весь Конституційний суд і фактичні диктаторські повноваження. Він мені сказав: "Вадиме Зіновійовичу, я хочу, щоб ви зрозуміли - все змінилося" - і мене це, до речі, дуже насторожило. Він каже: "До нового року, я вам потім все поясню, всі питання по Україні будуть вирішені. Що буде з Україною - вирішиться, мовляв, до нового року", - заявив Рабинович.

За його словами, Льовочкін запропонував йому повернутися в "Оппоблок", а також зустрітися особисто для розмови з "кураторами".

"Далі Льовочкін запропонував мені три речі. Перше - повернутися в Опозиційний блок. Друге - забрати з НАБУ заяву за його французької віллі. І третє - прилетіти до нього на яхту, де він сидить із кураторами, я не знаю звідки - з ЦРУ або КДБ, не знаю, хто у нього куратори... Зі мною, мовляв, там переговорять, і я все зрозумію", - підкреслив парламентарій.

Вадим Рабинович заявив про спробу дати йому хабара і погрози з боку Сергія Льовочкіна "мочити" його в ефірі "Інтера". При цьому лідер партії "За життя" звернувся до журналістів телеканалу із закликом не стає знаряддям політичної боротьби.
"Далі. Мені було запропоновано отримати 5 мільйонів доларів, які, як він сказав, я зможу використовувати на свій передвиборний штаб без звіту. І головне, це він думав мені підлестить найбільше, що ми всі разом зберемося мірятися і той, хто перший за рейтингом, стане на чолі цієї опозиційної сили... І я не буду зараз торкатися, що він мені говорив, що зі мною буде, якщо я прийму зараз неправильне рішення. Мене, мовляв, буде "мочити" телеканал "Інтер"... Це ми окремо поговоримо - і в інших місцях. У журналістів ж "Інтера" хочу запитати: невже ваші власники змусять вас бути палицею, якою будуть затикати рот опозиції? Я завжди захищав ЗМІ, був поруч з вами в найважчі хвилини. Але, стаючи знаряддям політичної війни, ви втрачаєте незалежність і незаангажованість!" - заявив депутат.

Він підкреслив, що доля України повинна вирішуватися не "за лаштунками" 5-6 фігурами, що "сидять на яхтах у Франції, у величезних замках і віллах", а в самій Україні.

"Ніколи в житті ми не будемо жити нормально в країні, в якій потрібно за лаштунками домовлятися. Ви були за кулісами у Януковича, за лаштунками Майдану, всі пам'ятають, коли ви відлетіли до Америки - а на наступний ранок почався Майдан... Ви знаєте, я сьогодні раптом вперше зрозумів, наскільки 5-6 фігур відіграють нами усіма. Вони сидять на яхтах у Франції, у величезних замках і віллах - і вважають, що вони розумніші за нас усіх. Особливо, з приводу того, що "доля України вирішиться до нового року". Доля України обов'язково вирішиться - і вирішиться в Україні. А не у вас там на яхтах, во "фракціях", і не з вашими невідомими кураторами!" - запевнив Вадим Рабинович.

Народний депутат також в ефірі озвучив свою відповідь на пропозиції Сергія Льовочкіна, категорично відмовившись "міняти Україну на кураторів".

"Льовочкін мені сказав, щоб я вибирав. Так от, я скористаюся вашою ефіром, щоб сказати йому: "Дорогий пан Льовочкін! Дорогий для народу України, звичайно. Я вже вибрав відразу, вибрав давно і зараз хочу передати вам моя відповідь. Засуньте свої гроші собі в зад, бо ви думаєте, що можна купити будь-яку людину і будь-яку систему. Засуньте в зад ваші пропозиції. Нехай ваші куратори йдуть туди ж! Я не міняю Україну на кураторів! Ми будемо перемагати за будь - та без тебе! Льовочкін з-за спин президентів - це вже йде система!" - заявив Рабинович.

Лідер партії "За життя" також повідомив, що збирається подавати позов до суду проти партії "Опозиційний блок". "Я вимагаю, щоб вони змінили свою назву, я навів приклади за останніх 2-3 роки, коли вони повністю голосують разом з владою. Я прошу, щоб було як на товар, де пишуть "немає ГМО", а якщо є ГМО, то подають в суд... Вони - не опозиційна партія, я прошу суд позбавити їх назви "опозиційний" і залишити їм тільки слово "блок", - резюмував Вадим Рабинович.

    Реклама на dsnews.ua