• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Рада змінить правила зарахування до дитячих садків

Народні депутати прийняли законопроєкт №4604 за основу, який закріплює гарантії першочергового зарахування дитини в найближчий дитсадок

Дитсадок
Дитсадок
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

"За" проголосували 345 нардепів.

Закон передбачає, що кожна дитина має право отримувати дошкільну освіту в установі дошкільної освіти, найбільш доступної і близької до місця її проживання.

Зазначена норма не обмежує право батьків дитини вибрати інший заклад дошкільної освіти відповідно до законодавства.

Проєкт також визначає, в якій черговості діти зараховуються в установи дошкільної освіти.

В першу чергу зараховуються всі діти, місце проживання яких на території обслуговування дитсадка підтверджено, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами і/або сестрами дітей, які здобувають освіту в дитячому саду, або дітьми працівників цього закладу дошкільної освіти.

У другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

У разі якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує здатність дитсадка, орган, в сфері управління якого перебуває цей заклад, негайно повинен запропонувати на вибір батьків перелік дитсадків, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей в ці установи.

Як повідомляла "ДС", раніше в дитячому саду Тернополя більше десяти вихованців заразилися кишковою інфекцією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua