• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Рада може зібратися позачергово наприкінці серпня заради нової "мінімалки"

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада України може провести позачергову сесію наприкінці серпня. На ній планується внесення змін до бюджету для підвищення мінімальної зарплати до 5 000 гривень

Про це на брифінгу заявила заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів, передає "ДС" із посиланням на РБК-Україна.

За її словами, Раді найближчим часом буде запропоновано зміни до державного бюджету, щоби вже з 1 вересня мінімальна зарплата в Україні становила 5 000 гривень.

Вона пояснила, що основним джерелом для фінансування зростання мінімальних зарплат стала економія на обслуговуванні державного боргу.

Ковалів також зазначила, що минулого тижня уряд схвалив макроекономічний прогноз на наступний рік, у якому передбачено підвищення рівня мінімальних зарплат іще в два етапи — до 6 000-6 500 гривень до кінця 2021 року.

"Відповідно, на цій базі буде плануватися бюджет на 2021 рік, який буде подано до парламенту 15 вересня цього року. Це один важливий законопроект, який сьогодні повинен внести президент. І ми очікуємо, що парламент до кінця серпня, напевно, на позачерговій сесії, яка буде скликана для розгляду цього закону...", — заявила Ковалів.

    Реклама на dsnews.ua