• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Рада схвалила гарантійні талони на техніку в е-форматі

Народні депутати прийняли за основу і в цілому законопроєкт №4185, який запроваджує електронні гарантійні талони на техніку в Україні

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

"За" проголосували 335 парламентарів.

"Суб’єкт господарювання може надавати споживачеві доступ до експлуатаційних документів на технічно складні побутові товари (паспорту або будь-якого іншого документу, що додається до товару) в електронному вигляді на офіційному веб-сайті виробника", — вказано у законі.

Документ передбачає, що у разі надання гарантійних зобов’язань в електронному вигляді виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному веб-сайті виробника в установленому ним порядку.

"На прохання споживача реєстрація технічно складних побутових товарів на офіційному веб-сайті виробника і оформлення гарантійних зобов’язань в електронному вигляді здійснюється продавцем під час продажу такого товару", — сказано у проекті закону.

Підкреслюється, що на вимогу споживача продавець повинен надати експлуатаційні документи на техніку у паперовому вигляді.

Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів визначає Кабінет міністрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua