• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Рада попередньо зобов'язала пішоходів використовувати світловідбивачі

Реклама на dsnews.ua
Парламент підтримав у першому читанні закон, згідно з яким пішоходи зобов'язані носити одяг зі світловідбиваючими елементами в темний час доби або в умовах недостатньої видимості

Відповідний проект закону №2694 про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання пішоходами світлоповертаючих елементів підтримав 271 нардеп, передає "ДС".

Документом пропонується, зокрема, зобов'язати учасників дорожнього руху не користуватися в темний час доби або в умовах недостатньої видимості спеціальними жилетами зі світловідбиваючими елементами, або ж носити одяг, яка має світловідбиваючі елементи-стрічки.

Також Рада підтримала за основу законопроект №2696 про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо використання світлоповертаючих елементів учасниками дорожнього руху, який доповнює попередній.

За нього проголосували 264 народних депутатів.

Документом пропонується ввести відповідальність водіїв і пасажирів за порушення ними правил користування ременями безпеки, мотошоломами або спеціальними жилетами з світловідбиваючими елементами, а також посилити відповідальність за такі правопорушення.

Порушення цих правил може бути покарано штрафом у розмірі 30 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (510 грн).

    Реклама на dsnews.ua