• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Рада прийняла за основу законопроект про донощиків на корупціонерів

Реклама на dsnews.ua
Верховна Рада 9-го скликання прийняла в першому читанні закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції"

Законопроект №1010 підтримали 283 народних депутатів, передає кореспондент "ДС".

Крім того, нардепи 246 голосами підтримали пропозицію про скорочення вдвічі строків підготовки законопроекту до другого читання.

Законопроект №1010 "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції" депутати планують включити до порядку денного засідання та за результатами розгляду прийняти рішення.

Законопроектом, зокрема, пропонується доповнити закон "Про попередження корупції" статтею 53-7 "Винагороду обличителю", яка передбачає, що "право на винагороду має викривач, який повідомив про корупційний злочин, грошовий розмір предмета будь-якого нанесений державі збиток від якої в п'ять тисяч і більше разів перевищують розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на момент вчинення злочину".

Розмір винагороди планується визначати судом в межах 10% від грошового розміру предмета корупційного злочину або розміру заподіяної державі шкоди від злочину, при цьому він не може перевищувати трьох тисяч мінімальних заробітних плат, встановлених на момент вчинення злочину

    Реклама на dsnews.ua