• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Рада розблокувала 100 млн євро кредиту від Польщі

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні проєкт закону №3039а, необхідний для отримання 100 млн євро кредиту від уряду Польщі

Відповідне рішення підтримало 304 народних депутата, передає "ДС".

Як йдеться у пояснювальній записці, метою документу є розблокування отримання кредиту у розмірі 100 млн євро, який надається згідно з договором між урядом та урядом України та урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах повʼязаної допомоги від 9 вересня 2015 року, а також внесення змін у звʼязку зі створенням Боргового агентства України.

Зазначимо, у рамках цього кредитного договору "Укравтодор" має отримати 68 млн євро (розвиток дорожньої інфраструктури на підходах до 6 пунктів пропуску на українсько-польському державному кордоні), Державна митна служба — 25 млн євро (на облаштування пунктів пропуску "Шегені", "Краковець", "Рава-Руська"), Держприкордонслужба — 7 млн євро (реконструкція 7 відділів відомства).

Нагадаємо, уряд Польщі може надати Україні кредит у розмірі, який не перевищує 100 млн євро, для фінансування проєктів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування проєктів пропуску на українсько-польському кордоні, а також інші проєкти. Кредитну угоду на 30 років Україна і Польща підписали ще у 2015 році.

    Реклама на dsnews.ua