• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Рада зрівняла виплати за загибель в зоні АТО військових-іноземців і українців

Реклама на dsnews.ua
Верховна Рада прийняла за основу законопроект №6689, що передбачає збільшення виплат сім'ям загиблих в зоні АТО військових, як громадян України, так і іноземних держав

Документ підтримали 228 нардепів, передає "ДС".

Законопроект передбачає встановлення допомоги у разі загибелі військового в розмірі 750-кратного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Мова йде про загибель військового під час виконання обов'язків військової служби або в результаті захворювання, пов'язаного з виконанням обов'язків.

У разі загибелі військового в період проходження військової служби допомога складе 500 прожиткових мінімумів.

При цьому розмір допомоги для загиблих в АТО військовослужбовців-іноземців та осіб без громадянства зросте на 400 тис. грн - до 1,2 млн гривень.

У разі, якщо поранення призвело до інвалідності військового, то він отримає виплати в розмірі 400 прожиткових мінімумів (640 тис. гривень) для інвалідів 1-ї групи; 300 мінімумів (480 тис. гривень) - 2-ї групи і 250 мінімумів (400 тис. гривень) - 3-ї групи.

Варто відзначити, що виплати сім'ям загиблих українських військових і бійців, які мають інвалідність, які є громадянами України, були підняті раніше. При цьому грошові компенсації для іноземців та осіб без громадянства, які воюють в рядах сил АТО, не були збільшені.

    Реклама на dsnews.ua