• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Рада внесла зміни в реформу прокуратури

Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєкт №5157 для внесення змін у реформу прокуратури. Закон передбачає безальтернативну обов'язковість проходження атестації для претендентів на посади прокурорів

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить трансляція засідання українського парламенту, передає "ДС".

Документ підтримали 293 нардепи.

Проєкт закону запроваджує обовʼязковість атестації для вступу на посаду прокурора в Офісі генерального прокурора, обласній чи окружній прокуратурі, в тому числі в разі відновлення на посадах за рішеннями судів.

Документ пропонує можливість завершення розпочатих до 1 вересня 2021 року процедур відбору та дисциплінарного провадження.

У законі прописана сталість дії кадрових комісій ОГП, обласних прокуратур, які забезпечують проведення атестації прокурорів. Створення, визначення періоду та порядку роботи таких комісій здійснює генпрокурор.

Відновлюється дія положень закону "Про прокуратуру" в частині формування складу органу, що здійснює дисциплінарне провадження. Генпрокурору дають право приймати рішення про скликання всеукраїнської конференції прокурорів.

Нагадаємо, 29 квітня Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт №5157 для внесення змін в реформу прокуратури, який передбачає безальтернативну обовʼязковість проходження атестації для претендентів на посади прокурорів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua