• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Рада завтра розгляне закон про повернення покарання за брехню в деклараціях, - Гончаренко

Реклама на dsnews.ua

 У четвер, 3 грудня, на розгляд Верховної Ради буде винесений закон про відновлення відповідальності за недостовірне декларування та за його відсутність

Про це заявив на своєму Telegram-каналі нардеп Олексій Гончаренко, передає "ДС".

"Сьогодні на нараді голів фракцій зі спікером (Верховної Ради Дмитром Разумковим — "ДС") Разумковим було прийняте таке рішення – завтра на розгляд Верховної Ради нарешті буде винесений закон про відновлення відповідальності за недостовірне декларування та взагалі за його відсутність. Саме цим буде займатися Комітет з питань правоохоронної діяльності сьогодні на своєму засіданні", — написав він.

Нардеп додав, що базою для документу стане законопроєкт, що напрацьований робочою групою парламенту, а не президентський законопроєкт.

Нагадаємо, раніше народний депутат фракції "Слуга народу" Ольга Совгиря заявила, що робоча група з урегулювання конституційної кризи дійшла згоди, що громадські роботи будуть більш ефективним засобом впливу на посадовців, які декларують недостовірну інформацію, ніж увʼязнення.

Як писала "ДС", у ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ). 3 листопада нардепи "Слуги народу" почали збирати підписи під зверненням до суддів Конституційного Суду щодо їхньої добровільної відставки. Наступного дня відповідне звернення нардепи передали безпосередньо до КСУ.

    Реклама на dsnews.ua