• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Радник Єрмака пояснив, чому Зеленський не їздить на велосипеді та мешкає в Конча-Заспі

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський продав свій будинок і оселився на державній дачі в Конча-Заспі під Києвом, оскільки попереднє житло було неможливо забезпечити належною охороною

Про це заявив медійний радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, інформує "ДС".

Він зазначив, що старе житло Зеленського нібито "знаходилося в незручному місці" — там практично неможливо було забезпечити охорону з боку УДО.

"Навколо житла президента України повинні бути периметри відсікання, щоб неможливо було проглядати вікна із сусідніх будинків – загалом, багато процедурних обмежень. А там неможливо було забезпечувати коридори охорони, коли президент виходив із дому. Незнайомі люди приїжджали до сусідів – охорона не могла їх перевірити. Тобто була ціла низка порушень вимог до охорони вищої посадової особи", – розповів Подоляк в інтервʼю сайту "Страна".

За його словами, президент увесь рік прожив у своєму будинку, тому що "не хотів виходити з образу простої людини". "Він хотів, як у Швейцарії - президент сідає на велосипед та їде. Зеленський щиро вірив, що в Україні це теж може працювати. Він не розумів, що Україна – інша країна. Країна конфліктна, країна постійного хайпу. Це не Швейцарія, де все тихо і спокійно", – підкреслив радник Андрія Єрмака.

За його словами, раніше Зеленський стикався з хайпом, однак тільки медійним. "Інше – зануритися в середовище, де велика кількість людей тебе ненавидить, хоча навіть не знає особисто", – зазначив Подоляк.

Він додав, що український лідер хотів змінити ситуацію, показавши особистий приклад. "Я, мовляв, буду такий, як ви, буду перебувати всередині суспільства. Але не можна перебувати всередині суспільства, яке налаштоване на те, щоб тебе ненавидіти. Це проблема нашого суспільства, його потрібно заспокоювати", – додав представник ОПУ.

Раніше журналісти показали, в яких умовах житиме президент Зеленський і його родина на дачі в Конча-Заспі.

    Реклама на dsnews.ua