• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Разом ми будемо сильними і здобудемо перемогу!" Порошенко привітав українців із Днем Соборності

Реклама на dsnews.ua

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко привітав українців з Днем Соборності

Про це повідомили у пресслужбі "Європейської солідарності", передає"ДС".

У своєму привітанні Петро Порошенко зазначає: "Сьогодні Україна відзначає День Соборності — свято втілення багатовікової мрії українців про єдність. 102 роки тому на Софійській площі в Києві був урочисто проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. 22 січня 1919 року ми нарешті заявили на увесь світ: Ми — єдині. І жодна імперія не зможе нас розділити".

Пʼятий президент нагадав, що традиційно у День Соборності України українці від Заходу до Сходу брались за руки, формуючи ланцюг єдності. Нині через пандемію це свято набуває нових форм і нового глибокого змісту.

"Попри війну, хворобу, популізм і непрофесійність влади, цього року ми знову відчули нашу єдність, допомагаючи і підтримуючи один одного у непростих обставинах. Відчули, як ми об’єднані почуттям любові до ближнього і спільної відповідальності за майбутнє", — сказав він.

"Любов до рідної країни, відповідальність, патріотизм об’єднують усіх українців від Луганська і Донецька до Львова і Ужгорода, від Чернігова до Криму. Знаю, що разом ми будемо сильними, здійснимо нашу волю, здобудемо перемогу, забезпечимо вільній соборній Україні європейське майбутнє. Слава Україні!" — додав Петро Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua