• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Разумков не має питань до "слуги" Клочка, матір якого скуповує елітну нерухомість

Голова парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко ("Слуга народу") надасть пояснення щодо походження майна своєї 70-річної матері

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, інформує "ДС".

"Я мав розмову з Андрієм Андрійовичем. Він пояснює, звідки ці кошти. Я думаю, якщо зацікавляться правоохоронні органи, антикорупційні органи, він дасть всі необхідні пояснення. Але такі речі все ж таки повинні відбуватися трохи публічніше для того, щоб навіть не виникало таких питань. У мене, я сподіваюся, таких питань немає сьогодні й не буде надалі. Тому і коментувати мені буде трохи заважко", — сказав Разумков в ефірі програми "Велика політика" на 5 каналі.

Спікер додав, що "тут не потрібна віра або не віра".

"Тут повинна бути об’єктивна реальність. Треба подивитися. Я думаю, що багато про це написали засоби масової інформації, вони точно зможуть сказати антикорупційним органам. Антикорупційні органи нехай розбираються", — пояснив Разумков.

Як писала "ДС", раніше стало відомо, що 70-річна матір народного депутата Андрія Клочка стала власницею кількох елітних квартир, будинку, земельних ділянок і автівки Tesla. Ринкова вартість майна, за даними ЗМІ, сягає близько 14,5 млн грн.

Сам Клочко назвав безпідставними звинувачення щодо нібито придбання ним нерухомості для своїх родичів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua