• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Разумков скликав Раду на 20 травня

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту на четвер, 20 травня

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила в Facebook прессекретар голови ВР Ольга Туній, передає "ДС".

"У звʼязку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України девʼятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України: скликати позачергове засідання Верховної Ради України девʼятого скликання на 16 годину 20 травня 2021 року", — говориться в документі.

Під час засідання буде розглянуто 8 законопроектів. Документи стосуються внесення змін до КУпАП, Митного, Бюджетного та Кримінального процесуального Кодексів. Також нардепи розглянуть зміни до законодавства, щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління та функціонування банківської системи.

Як повідомляла "ДС", раніше 18 травня на позачерговому засіданні Верховна Рада звільнила Владислава Криклія з посади міністра інфраструктури, Ігоря Петрашка — з посади міністра розвитку економіки, Максима Степанова — з посади міністра охорони здоровʼя.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua