• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Разумков зібрав голів фракцій для консультацій з "особливим статусом" Донбасу

Реклама на dsnews.ua
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков провів зустріч з главами фракцій по темі голосування за продовження дії закону про "особливий статус" окремих районів Донбасу на рік

Про це повідомив заступник глави фракції "Слуги народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на Новини Донбасу.

Голосування з цього питання відбудеться під час завтрашнього позачергового засідання парламенту.

"Ми тільки що були на зустрічі у голови Верховної Ради. Всі фракції свою позицію показали, завтра вони її публічно покажуть. Я не можу її розкривати, це їх справа", — сказав він журналістам під час брифінгу.

За словами Корнієнка, у колег з інших фракцій є розуміння, що в "цьому чутливому питанні процедура повинна проходити без перешкод навіть від тих, хто проти".

Екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, який ще не бачив текст проекту закону, поспішив заявити, що законопроект про особливий статус несе загрозу та є виконанням "хотілок" Кремля.

У свою чергу, народний депутат України від фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін уточнив, що законопроект лише передбачає тимчасову пролонгацію чинного закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Нардеп Олександр Корнієнко зазначив, що новий законопроект про особливий статус Донбасу не буде передбачати змін до Конституції.

    Реклама на dsnews.ua