• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Розвиток Донбасу це безперечний орієнтир, - Гройсман

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Украиїни Володимир Гройсман заявив, що уряд буде розвивати не тільки вантажні, але й пасажирські перевезення на Донбасі

Треба зробити все, щоб наша економіка, підприємства, орієнтовані на експорт, були забезпечені якісною логістикою та інфраструктурою, - сказав Володимир Гройсман, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Українська економіка і промисловість, які демонструють тенденцію до зростання, потребують удосконалення логістики та поліпшення інфраструктури, насамперед у сегменті залізничного сполучення", - сказав прем'єр, коментуючи запуск у перший рейс нового локомотива ТЕ33АС "Тризуб" виробництва General Electric.

"Запуск локомотивів на стратегічно важливий напрямок - це дуже позитивно. Тепер треба нарощувати обсяги. Треба зробити все, щоб наша економіка, підприємства, орієнтовані на експорт, були забезпечені якісною логістикою та інфраструктурою", - сказав Володимир Гройсман.

"Нові тепловози в напрямку Маріуполя забезпечать регіон можливостями доставляти свою продукцію в порти і споживачів".

За словами глави уряду, розвиток Донбасу - це безперечний орієнтир.

"Так чи інакше ми будемо розвивати цей напрямок і робити його максимально потужним", - сказав Володимир Гройсман.

"І тут мова йде не тільки про вантажні перевезення, але і пасажирських, а також про готовність до пікових навантажень в період активних будівельних робіт та аграрного сезону.", - зазначив він.

"Бізнес вимагає більшої частоти руху, тому необхідно ретельно підготуватися до наступного року", - резюмував Володимир Гройсман.

    Реклама на dsnews.ua