• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Реванш Корнета. Кого ще з оточення Теслярської кинуть "на підвал"

У ЛНР готуються арешти "депутатів ЛНР", які підтримали Плотницького та відзначилися неправильною позицією під час перевороту
Реклама на dsnews.ua

Чищення анонсував "перший заступник генпрокурора ЛНР" Сергій Горенко: "З цим зараз ми розбираємося, ряд депутатів спливають. Щодо них будуть подання про позбавлення їх депутатської недоторканності, і в рамках розслідування кримінальної справи та матеріалів перевірки буде прийнято законне обґрунтоване рішення по цим депутатам, якщо їх причетність до протиправних діянь буде підтверджена".

Він спрогнозував, що розслідування закінчиться через день-два, максимум три, пише "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Зараз є матеріали дослідчої перевірки, і як тільки вони будуть зібрані в повному обсязі перед порушенням кримінальної справи, і їх (депутатів) вина буде доведена, буде направлено лист в народну Раду", - розповів Власенко.

Сам "заступник прокурора" під час перевороту вчасно переметнувся на бік "силовиків" і тепер не без підстав розраховує зайняти вакантну посаду прокурора ЛНР". Прізвища депутатів" Горенко не називає, але можна припустити про кого йде мова.

В першу чергу арешт може торкнутися Віталія Морозова - одного з активістів" Теслярської в протистоянні з Корнетом. На "відкритому засіданні Народної Ради" він звинуватив Корнета в тому, що той зробив з "МВС" розплідник фашизму. Саме Морозів озвучив, що підлеглий Корнета - "начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків" Дмитро Захарченко - катував підозрюваних. А наприкінці листопада, у момент гострої фази протистояння в Луганську, Морозов звинуватив Корнета в тому, що той "на підставі своїх особистих амбіцій, якихось бажань озброїв "співробітників внутрішніх справ", перекрив вулиці, оголосив бойову тривогу. Протягом майже тижня "співробітники внутрішніх справ" виконували особисту примха міністра. Вони не виконували свої прямі обов'язки, а займалися охороною "міністерства внутрішніх справ і особисто главу внутрішніх справ". І вимагав від Корнета виконання законного рішення суду", подразумевавшее відставку "міністра". Цікаво, що ця заява Морозова вже видалено з сайту "ДТРК".

У відповідь у Мережу була вкинута інформація про участь Морозова у зґвалтуванні та пограбуванні в Брянці, і, що найстрашніше, звинувачення в роботі на Україну, так як він є племінником першого міністра оборони України Костянтина Морозова (у зв'язку з чим змінив прізвище з Морозова на Іванов).

Другим кандидатом на "люстрацію" може стати Володимир Санкін. Це він озвучив звинувачення на адресу міністра внутрішніх справ ЛНР" Ігоря Корнета у захопленні чужого будинку в Луганську. І саме з цієї заяви і почалася активна фаза протистояння між Теслярським і Корнетом, що ознаменувався "виселенням" Корнета з віджатого будинку і закінчилася вже "виселенням" Теслярської з ЛНР.

Реклама на dsnews.ua

Можна так само виділити цілу групу підтримки" Теслярської під час його війни з Корнетом. Над ними також вже висить дамоклів меч. Умовно опальних можна поділити на дві групи: "глави адміністрацій" і "депутати".

Першу групу чекають серйозні "чищення", так як Пасічнику необхідно сформувати свою команду в регіонах. У першу чергу це торкнеться Романа Корентника - "в. о. голови Лутугинської районної адміністрації", Наталії Пяткова - "глави адміністрації" Алчевська, Віталія Михайлова - "глави адміністрації" Перевальського району ЛНР, Геннадія Карцева - "градоначальника" Кіровська, а також Анатолія Андрієнко - "глави" Антрациту та Антрацитівського району. Примітно, що проти Андрієнко вже відкрито кримінальну справу і ведеться слідство. Інші ж встигли підтримати нового "голову" і отримали відстрочку.

Від депутатської групи першими можуть "піти" в расход " непотоплюваний Олег Акімов - "голова профспілок" ЛНР, Юрій Юров - головний редактор газети "21 век", Микола Запорожців - "глава виконкому "ОД Світ Луганщини" та Олег Коваль "депутат ЛНР". Зазначу, що перші двоє вже встигли запевнити у своїй лояльності Пасічника. Запорожців має міцні позиції і великі "старі заслуги", а ось Олег Коваль цілком може стати "цапом-відбувайлом".

Як би те ні було, але без чисток "авгієвих стаєнь" Теслярської в ЛНР не обійдеться. А методи роботи Пасічника під час перебування глави "МГБ" всім добре відомі ...

    Реклама на dsnews.ua